Ladin Mobilya

Ladin Mobilya

Organize sanayi bölgesi, Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No 241 Melikgazi/Kayseri

+903523220292
+903523220295
ladin@ladinmobilya.com
http://www.ladinmobilya.com/

1986 yılından beri üstün kalite ve görsel olarak hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini de satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da memnun etmeyi hedeflemiştir.

 1986 Yılından itibaren Kayseri'de üretime balşayan firmamız, yıllardır mobilya sektöründe oluşturduğu farklı tasarımlarla ve ürün kalitesi anlayışıyla sektörün önde gelen saygın firmaları arasında yer almaktadır. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrası da müşteri menunyetini ilken edinen firmamız, gelişen ve değişen pazar koşullarına paralel yenilikçi yapısıyla taklit edilen ve takip edilen firma olmayı başarmıştır. Türkiye genelinde  450 satış noktasının yanında Ortadoğu ve Avrupa'nn 28 ülkesine ihracat yapmaktaadır. 

 Yeni yatırımları ve AR-GE çalışmaları ile sektörde ki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaktadır. TSE ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretim yapan Ladin Mobilya uygun fiyata en iyi hizmeti verebilme çabası içerisinde teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve dünya standartlarına uygun üretim yapmaktadır.