Adaavangarde
Adaavangarde

Adaavangarde

İnegöl Ankara Yolu 3. Km. Inegöl / Bursa / TURKEY

444 4 395
info@adaavantgarde.com
www.adaavantgarde.com

Ada Avangarde Mobilya olarak avangart ürünlerde tasarımları, kalite ve görselliğiyle öncü firmalar arasında yer almaktayız.

 2005 Yılında İnegöl’de koltuk üretimi ile kurulan ADA AVANGART firmamız, 2008 yılında koleksiyonlarının tamamlanma amacını klavuz kabul edinerek ahşap mobilya üretimini bünyesine katmıştır.

12.750 m2’yi aşan kapalı alan üzerine kurulu, ileri teknoloji makine parkuru ve tecrübeli ekip ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerini satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da karşılamayı ilke edinerek koltuk mobilya üretimine devam etmekteyiz. Tasarımlarımızla yansıttığımız mükemmeliyetçilik ilkesini üretim ile harmanlayarak yaşanılan mekanlar için kaliteli, sağlıklı ve görselliğe hitap eden mobilyalar üretmekteyiz. Ürünlerimizde kullanılan malzemeler 1. Kalite olup, bünyemizde kalite kontrol departmanımızda uzman kontrolcüler tarafından hassasiyetle kontrol edilerek üretim aşamasına geçmektedir.

Misyonumuz müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde memnuniyeti sunmak, aynı özveri ile şık tasarımlarımızı yenilikçi anlayışımızla bütünleştirip beğenilerinize sunmaktır.

Vizyonumuz yaşam alanlarına uygun, şık ve zarif tasarımlar yaparak ADA ADVANGART olarak zamanın getirdiği tüm süreçleri doğru yaşamak ve yaşatmaktır.