Evgor
Evgör Mobilya ürün kalitesi ve hizmet kalitesiyle satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da müşterilerine hizmet vermeyi ilke edinmiş, internet üzerinden Türkiye'nin ve dünyanın her yerine satış yapabilen öncü firmadır.

 Mobilya sektöründe uluslar arası değere sahip, yenilikçi ev global bir dünya  marka olma yolunda misyonu ile 2004 yılında kurulan EVGÖR MOBİLYA yaptığı yatırımlar ve uyguladığı stratejik atılımlar ile alanında saylılı markalar arasında yer almıştır.

Yaptığı kaliteli ve şık tasarımlarla yaklaşık 50.000 ailenin evine giren EVGÖR MOBİLYA , birlikte çalıştığı tedarikçilerine özgün, modern, kaliteli ve trend tasarımlar ürettirerek Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası güvencesiyle hizmet vermektedir.  İstanbul’un her iki yakasında Beyoğlu, Çamlıca, Dudullu  ve Tuzla mağazaları ile hizmet veren EVGÖR MOBİLYA Türkiye’nin ilk ve en büyük internet mobilya mağazası dünyanın her yerine evgor.com.tr adresi üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir.

EVGÖR MOBİLYA olarak kalite standartlarına uygun olarak üretim yaptırmakta, satış öncesi olduğu kadar satış sonrası da müşteri memnuniyetini esas almaktayız.