Enza Home

Enza Home

Fatih Mah. Bahçeyolu Cad. No:3 ESENYURT / İSTANBUL

444 0 987
info@enzahome
https://www.enzahome.com.tr

Enza Home, Yataş Grup'un yeni yaşam tarzınız için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Kalite, konfor, sağlamlık, görsellik,ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Enza Home gücünü Yataş Grup'un yıllara dayanan deneyiminden gücünden alıyor.

Enza Home, Yataş Grup’un yeni yaşam formları oluşturmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odasından genç odasına, yatak çeşitlerinden tekstil ve aksesuara, sehpadan halıya  kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle yaşam alanınızın farklı ve şık olmasını sağlamaktadır.  Enza Home yaşam tarzınıza farklı açıdan bakmanızı sağlıyor.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Enza Home, hayata fark katmak için sizi bekliyor.

Konfor ve kalite, dayanıklılık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Enza Home ürünleri, Yataş Grup’un yıllara dayanan üstün deneyiminden güç alıyor.

 

Türkiye geneline yayılan geniş servis ve hizmet ağıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Enza Home, satış öncesi olduğu kadar satış sonrasında da müşteri memnuniyetini ön planda tutmakla beraber insanlara bir mobilyadan çok daha ötesini, bir yaşam tarzını sunuyor. Enza Home dünya çapında ki konsept mağaza anlayışıyla sizleri yepyeni dünyalarla buluşmaya davet ediyor.