Lenova Mobilya

Lenova Mobilya

Mobiliyum İnegöl Mobilya AVM Yeniceköy Mh. Mobilya Cd. No. 36/34 16390 İnegol/BURSA

+90 (224) 714-2006
+90 (224) 714-2007
info@lenovamobilya.com
http://www.lenovamobilya.com/

Lenova Mobilya; ürettiği bütün ürünlerde sizlerin mutluluğunun bir parçası olmanın verdiği motivasyonla üretimine devam ederken kalite ve insan odaklı çözüm arayışını gelişen teknoloji ve kalite anlayışı ile birleştirerek mutluluk üretmeyi hedefler.

 Lenova Mobilya, Dünya standartlarında teknoloji ve kalite ile ürettiği bütün ürünlerde yaşamınızı kolaylaştıran detayları dikkate alarak üretim yapmayı benimsemiştir.

Pratik ve fonksiyonel tasarımları ile istediğiniz zaman küçük değişiklikler yaparak, farklı kombinasyonlarla evinizin havasını değiştirmenizi mümkün kılar. Günlük yaşamın stresini ve yorgunluğunu atabileceğiniz, tarzınızı yansıtan her türlü ihtiyacınıza cevap veren kaliteli ve ekonomik ürünler üretmeyi hedef edinmiştir.

Lenova Mobilya, ürettiği bütün ürünlerde insan sağlığına zararlı Formaldehit içermeyen ahşap eseslı malzemeler kullanır.

Ürettiği bütün ürünlerde insan sağlığına zararlı Formaldehit maddesi  içermediğini belgeleyen Türk Standartları Enstitüsü E1 Belgesine sahiptir.